Filtruj według

Cena

  • 979,00 zł - 8 935,00 zł

Funkcja spania

Ilu osobowa

Materiał

Długość

Kolor

Marka

Projekt

Sofy nowoczesne

Sofy nowoczesne to bardzo szeroki dział. Wśród sof nowoczesnych w naszej ofercie znajdą się zarówno sofy glamour, sofy loftowe, sofy bauhaus czy sofy w stylu skandynawskim. 

Dobierając kolejne modele do naszej oferty staramy się aby każda dostępna u nas sofa nowoczesna miała swój charakter. Ponadto zwracamy uwagę na jakość wykonania, która pozwala naszym klientom cieszyć się swoimi meblami przez długi czas.

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-55 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-55 z 55 pozycji

Jaką sofę nowoczesną wybrać?

W zależności od tego w jakim stylu urządzamy nasze wnętrza w takim też stylu będziemy szukać sofy. Warto zwrócić uwagę, że sofy nowoczesne na wysokich nóżkach wyglądają lżej niż te z zabudowanym dołem. 

Wyższe nóżki mogą też ułatwić nam utrzymanie czystości pod meblem. Roboty samojezdne w zależności od wysokości mogą też mieć ułatwiony dostęp.

Sofa nowoczesna skórzana na pewno będzie dobrym rozwiązaniem do wnętrz bardzo eleganckich, czy do gabinetów. Meble skórzane są również łatwe do pielęgnacji i utrzymania w czystości.

Tańszą wersją sof nowoczesnych w skórze są sofy w ekoskórze. Wyglądają równie elegancko i również łatwo utrzymać je w czystości.

Sofy nowoczesne w tkaninie mają większą łatwość dopasowania się do wnętrza z reguły są dostępne w bogatszej kolorystyce w związku z technologią wykorzystywaną do produkcji tkanin ich pielęgnacja również nie powinna być kłopotliwa. Każda tkanina ma inne właściwości i parametry. 

Nowoczesna sofa, a funkcja spania?

Oczywiście wśród sof nowoczesnych możemy znaleźć modele rozkładane. W zależności od modelu mogą być stosowane różne funkcje spania. Jeśli szukamy sofy nowoczesnej z funkcją spania warto zapytać o to naszego sprzedawcę.

Jak dbać o nowoczesne sofy?

Nowoczesne sofy mogą być tapicerowane skórą naturalną, tkaniną, oraz ekoskórą. Każdy z tych rodzajów tapicerki wymaga innej pielęgnacji. 

Do pielęgnacji skóry naturalnej najlepsze będą środki na bazie składników naturalnych, np.: wosków pszczelich. Ważne aby stosowane przez nas środki były przeznaczone do pielęgnacji skóry naturalnej.

Do pielęgnacji tkanin zaleca się środki delikatne, najlepiej czysta woda ewentualnie z niewielką ilością szarego mydła. W przypadku sof tapicerowanych tkaniną zaleca się częste odkurzanie.

Do pielęgnacji sof w ekoskórze warto używać środków do pielęgnacji ekoskór. Błędem jest stosowanie środków przeznaczonych do skór naturalnych.