Leżanki / szezlongi chesterfield

Szezlong Chesterfield to nic innego jak rodzaj kanapy, która przypomina trochę wydłużony fotel z charakterystycznym wezgłowiem umożliwiającym wygodny wypoczynek w pozycji półleżącej wykonana w stylistyce charakterystycznej dla stylu chesterfield.

Czyli w skrócie szezlong chesterfield, czy leżanka chesterfield  to wygodna kanapa służąca głównie do wypoczynku w ciągu dnia.

Ponieważ na taki wypoczynek mogły sobie raczej pozwolić osoby zamożne i na wysokich stanowiskach dlatego mebel ten z reguły wygląda bardzo elegancko i może przyjmować różne dość wyszukane formy.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Jak może wyglądać szezlong chesterfield?

Szezlong chesterfield ponadto posiada charakterystyczne dla tego stylu głębokie pikowanie. Ponieważ jest to mebel wykonywany na zamówienie więc nasi klienci mają wpływ na jego ostateczny wygląd. Można modyfikować kształt pleców mebla uzyskując w ten sposób niepowtarzalną bryłę. 

Jak widać w naszej ofercie szezlong chesterfield czasami mają finezyjnie wycięte oparcie, a czasami jest proste i wygląda jak sofa bez boku.

Ponadto na ostateczny wygląd leżanki chesterfield wpływają też dodatki. Może być to mebel na niskich bądź wysokich nóżkach. Ta druga opcja daje możliwość łatwego sprzątania pod spodem. W zależności od wysokości nóg może być to przydatne przy zastosowaniu odkurzaczy samojezdnych. 

Ponadto wybierając szezlong chesterfield mamy do wyboru pinezki tapicerskie. Możemy wybrać czy w ogóle chcemy aby nasz szezlong takie posiadał, możemy wybrać ich wielkość i ich kolor.

Czy dostępny jest szezlong chesterfield glamour?

Jeśli chcemy uzyskać szezlong chesterfield glamour możemy klasyczne guziki tapicerowane skórą lub tkaniną zastąpić guzikami kryształowymi lub kryształkami Swarovskiego, które przepięknie załamują promienie światła.

Czy szezlong chesterfield może posiadać funkcję spania?

Oczywiście, szezlong chesterfield może posiadać funkcję spania. Może ona służyć do spania w nocy lub zwiększyć komfort wypoczynku w ciągu dnia. Mamy w swojej ofercie modele wyposażone w  funkcję spania.

Szezlong chesterfield z funkcją spania to bardzo praktyczne rozwiązanie. W ciągu dnia bardzo elegancki mebel w nocy zamienia się w miejsce do spania na przykład dla naszych gości.

Do jakich wnętrz pasuje szezlong chesterfield?

Leżanki chesterfield bardzo często są elementem wyposażenia w eleganckich salonach, bibliotekach oranżeriach, czy gabinetach. Z racji tego, że posiadają tylko jeden bok są rozmiarowo mniejsze od sofy oferując sporo miejsca do siedzenia, a przy okazji odpowiednio wyprofilowane wezgłowie oferuje wygodny odpoczynek kiedy z takiej leżanki chesterfield korzystamy sami. 

Dla kogo szezlong chesterfield będzie dobrym wyborem?

Leżanka chesterfield to praktycznie dobry wybór dla każdej osoby, która lubi eleganckie meble. Pracujemy i żyjemy na tyle intensywnie, że  ważny jest dla nas nawet ten krótki wypoczynek w ciągu dnia. Nie mamy czasu na dłuższy relaks w ciągu dnia, ale chwila w której możemy “wyprostować nogi” daje nam wystarczająco dużo sił d aby móc dalej działać. Dlatego Szezlongi stają się ponownie coraz to bardziej popularne i są meblami coraz chętniej kupowanymi.