Filtruj według

Cena

  • 292,00 zł - 8 130,00 zł

Długość

Średnica

Materiał

Kolor

Stoły

Stoły rozkładane

Rozkładane stoły do jadalni lub salonu to świetny sposób na zmaksymalizowanie dostępnej przestrzeni. Możesz powiększyć swój stół, aby zorganizować przyjęcie lub gdy potrzebujesz więcej miejsca, ale też w dowolnym momencie móc go złożyć. Jedną z ważniejszych rzeczy, przy zakupie stołu rozkładanego jest to, aby pomieściła wystarczająca liczba osób.

Stoły nierozkładane

Typ stołu nierozkładanego istnieje od dawna. Prostota konstrukcji i łatwość obsługi czyni stół nierozkładany wspaniałym zakupem. Ogólnie rzecz biorąc, klasyczny nierozkładany stół, bardzo często staje się cenną pamiątką rodzinną. Wykonany z odpowiedniego materiału może z łatwością wytrzymać próbę czasu i stać się nowym rodzinnym skarbem.

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-54 z 54 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-54 z 54 pozycji

Stół do jadalni

Jednym z powodów, dla których ludzie kupują klasyczne lub rozkładane stoły do jadalni jest to, że oferują one wspaniałą wszechstronność w aranżacji miejsc siedzących i łączenia z innymi meblami w pokoju.

Okrągły stół

Wg feng shui okrągłe stoły są idealne do budowania więzi społecznych, tworzenia poczucia równości, sprawiania, że wszystkie strony czują się mile widziane, a energia podczas posiłków z bliskimi, rozdzielana jest równomiernie. Okrągły lub owalny stół ułatwia wszystkim udział w rozmowie.