Filtruj według

Cena

  • 0,00 zł - 13 862,00 zł

Szerokość

Długość

Materiał

Kolor

Narożniki rozkładane

Decydując się na wypoczynek w postaci narożnika rozkładanego bardzo często decydujemy się na narożniki z funkcją spania.

Narożnik rozkładany to doskonałe rozwiązanie nie tylko do małych mieszkań, ale również dla tych osób, które często nocują swoich gości.

W wielu domach narożnik z funkcją spania zastępuje sypialnie. Wówczas musimy wybrać taką funkcję która pozwoli nam na komfortowe spanie codzienne.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Jaką mogę wybrać funkcję spania do mojego narożnika?

Narożniki z funkcją spania w naszej ofercie możemy podzielić na dwie grupy. 

Pierwsza to narożniki z funkcją spania do spania codziennego.

Druga grupa to narożniki do spania okazjonalnego.

Jeżeli wiesz, że będziesz z funkcji spania w narożniku korzystał codziennie lub często, albo zależy ci bardzo na komfortowym spaniu dla twoich gości powinieneś zdecydować się na narożnik z funkcją spania do spania codziennego. 

Funkcja ta posiada wytrzymały, metalowy stelaż pozwalający na codzienne rozkładanie i składanie i oczywiście na codzienne spanie. Narożnik z funkcją spania do spania codziennego posiada również gruby materac wyposażony w sprężyny bonellowe. Dzięki temu taki narożnik z funkcją spania może zastąpić nam sypialnie.

Do spania okazjonalnego posiadamy więcej rodzajów funkcji spania. 

Bardzo wygodna funkcja spania, która może być używana w ciągu dnia jak rozkładany podnóżek to funkcja spania wózkowa

Najstarszym i chyba najpopularniejsza jest funkcja spania typu belgijskiego. W tej funkcji spania poduszki siedziska są zdejmowane aby umożliwić rozłożenie stelaża funkcji wraz z materacem. Narożnik z funkcją spania typu belgijskiego.

Do klasycznych modeli narożników chesterfield takich jak original classic, original jest stosowana funkcja spania typu Delfin. W przypadku tej funkcji poduszki siedziska są mocowane na stałe. Są one częścią powierzchni spania.

Czy narożnik z funkcją spania może posiadać pojemnik?

Narożnik z funkcją spania, o ile pozwala na to jego rozmiar może posiadać opcje pojemnika. Pojemnik jest bardzo praktycznym schowkiem nie tylko na pościel czy koc ale również na przedmioty, które chcemy mieć w salonie ale nie koniecznie na wierzchu np.: gry planszowe, gry komputerowe itd.

Czy mogę decydować o wymiarze narożnika z funkcją spania?

Jeżeli narożnik z funkcją spania jest meblem wykonywanym na zamówienie możesz wówczas zdecydować o wymiarach swojego narożnika. Może być sytuacji, że podane wymiary nie dadzą możliwości stworzenia narożnika zgodnego z twoimi wymaganiami, wówczas zostaniesz o tym poinformowany.

Jeśli masz pytania odnośnie narożników z funkcją spania zadzwoń do nas lub napisz maila odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe. Może nie znalazłeś takiego modelu jakiego szukasz lub nie ma takiej funkcji jakiej potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu