Filtruj według

Cena

  • 2 560,00 zł - 4 513,00 zł

Materiał

Szerokość

Długość

Materac

Łóżka chesterfield

Sypialnia to wnętrze które urządzamy dla siebie. To miejsce bardzo osobiste i intymne. Powinno zapewnić nam wypoczynek fizyczny i psychiczny, zadbać o naszą wewnętrzną harmonię.

To, że nie wprowadzamy do sypialni gości nie powinno spychać jej na plan dalszy. To właśnie pomieszczenie pokazuje najbardziej jacy jesteśmy i jaki mamy stosunek do siebie.

Sypialnie powinna być piękna i praktyczna, a o to w tym miejscu nie trudno. 

Najważniejszym meblem w naszej sypialni jest łóżko. Piękne stylowe łóżko chesterfield z mięsistym, głęboko pikowanym zagłówkiem, na pewno będzie wyglądało pięknie i elegancko.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Jakie zalety mają łóżka chesterfield.

Wysoki, pikowany zagłówek w łóżkach chesterfield ma jeszcze tą zaletę, że możemy się o niego oprzeć bez podkładania poduszki. Jest miły i delikatny taki jak sobie wybierzemy.

Łóżka chesterfield mają jeszcze tą zaletę, że wykonywane są na zamówienie, dlatego możesz dokładnie ustalić jakiej wielkości będzie twoje łóżko.

Ważnym parametrem łóżka jest jeszcze jego wysokość. Dlatego warto ten parametr dopasować do siebie po to aby łóżko nie było dla nas za wysokie i w drugą stronę, na tyle wysokie, aby rano wstawało się z niego łatwo.

Czy łóżko chesterfield może być tapicerowane welurem?

Oczywiście że łóżko chesterfield może być tapicerowane welurem. Może być też velvetem, pluszem, flokiem, praktycznie czymkolwiek zechcesz, o ile spełnia to niezbędne normy tapicerskie i uzyska akceptacje naszego tapicera.

W naszej ofercie jest bardzo dużo tkanin dlatego próbki tkanin wysyłamy do naszych klientów, aby w domu, przy domowym oświetleniu mogli wybrać tkaninę, która będzie pasowała najbardziej do wnętrza. 

Wszystkie nasze tkaniny pochodzą z pewnych źródeł dlatego informacje o tych tkaninach możemy udzielać naszym klientom. Podajemy dane techniczne i informacje o dodatkowych właściwościach takich, które zapewniają łatwe czyszczenie, czy utrudnione wchłanianie płynów. W ofercie są również tkaniny pets firndly.

Chciałbym aby moje łóżko chesterfield było tapicerowane skórą?

Tak jak w przypadku tkanin próbki skór wysyłamy nieodpłatnie do naszych klientów zainteresowanych zakupem łóżka chesterfield. Dopiero po obejrzeniu próbek w domu klient może świadomie dokonać zakupu. Skóry mają też swoją specyfikacje o której informujemy zainteresowanych klientów.

Uwielbiam wszystko co błyszczy. Marzę o łóżku glamour.

Aby twoje łóżko było piękne i było łóżkiem chesterfield glamour wystarczy dobór odpowiedniej tkaniny, oraz wybór koloru nóżek czy pinezek tapicerskich. Jeśli twoje łóżko chesterfield glamour jest jeszcze za mało szykowne możesz guziki w pikowaniach wymienić na guziki kryształowe lub kryształki Swarovskiego. Takie łóżko na pewno będzie klejnotem w twojej sypialni.

Czy łóżka chesterfield mają dodatkowe opcje?

Oczywiście tak jak w nowoczesnych łóżkach w łóżkach chesterfield można zamontować podnoszony stelaż, czy praktyczny pojemnik. Wszystkie te elementy są ustalane przy zamówieniu wybranego modelu łóżka.

Czy w stylu chesterfield uda mi się dobrać inne meble do sypialni?

Oczywiście w sypialni często pojawiają się piękne ławeczki chesterfield, na których można usiąść czy położyć ubrania, narzutę, poduszki itd. 

Dostępne są również pufy chesterfield i fotele chesterfield jeśli chcemy aby nasza sypialnia miała dodatkowe miejsce na relaks.

Bardzo ładnie wyglądają przy toaletkach pikowane krzesła chesterfield, które dopełniają aranżacji. Wówczas wygląda wszystko bardzo elegancko.