Filtruj według

Cena

  • 2 349,00 zł - 8 496,00 zł

Funkcja spania

Ilu osobowa

Materiał

Długość

Kolor

Marka

Projekt

Sofy rozkładane

Sofy rozkładane, czyli sofy z funkcją spania 

Sofy rozkładane czyli sofy z funkcją spania to doskonałe rozwiązanie do małych mieszkań i domów. Dodatkowa funkcja daje możliwość stworzenia alternatywnej sypialni dla nas, czy naszych gości.

Nie ma znaczenia czy sofa z funkcją spania jest nowoczesna czy stylowa  np.: sofa chesterfield

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-49 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-49 z 49 pozycji

Jaką funkcję spania wybrać?

W naszej ofercie dostępne są różne funkcje spania. Do spania codziennego polecamy funkcję spania IdealMeble przeznaczoną do spania codziennego, wyposażoną w gruby materac na bonellach. Sofa z funkcją spania do spania codziennego to doskonałe rozwiązanie pozwalające zarówno nam jak i naszym gościom na wygodne spanie codziennie.

Jeżeli sofa z funkcją spania będzie wykorzystywana okazjonalnie wówczas mamy bogatą ofertę funkcji.

Funkcja wózkowa. 

Sofa z funkcją spania wózkową jest bardzo wygodna. Materac funkcji jest dość gruby i po rozłożeniu licuje się z poduszkami siedziska. W ten sposób powstaje wygodna funkcja spania, która może być wykorzystywana w ciągu dnia jako wygodna powierzchnia np.: do rodzinnego oglądania filmów.

Funkcja belgijska

Bardzo popularna funkcja spania zwłaszcza w sofach stylowych. Sofa z funkcją spania typu belgijskiego przeznaczona jest do spania okazjonalnego. Sofa z funkcją tego typu na pewno sprawdzi się jeśli planujemy, że czasami będą z niej korzystać nasi goście. Przy tej funkcji spania zdejmowane są poduszki siedziska i wyjmowany stelaż wraz z materacem. Poduszki siedziska w sofie z funkcją spania typu belgijskiego nie mogą być mocowane na stałe.

Funkcja typu delfin.

Sofa z funkcją spania typu delfin posiada mocowane na stałe poduszki siedziska. Są one elementem tworzącym powierzchnie spania. Funkcje spania wysuwamy jak szufladę i wówczas dopiero rozkładamy stelaż wraz z materacem. Funkcję tą wykorzystujemy u nas w sofach chesterfield original classic z funkcją spania.

Dlaczego warto wybrać sofę z funkcją spania?

Bez względu czy preferujemy styl nowoczesny, skandynawski czy klasyczny funkcja spania w naszej sofie  daje nam dodatkowe możliwości. Warto zastanowić się kiedy może się nam przydać i ile mamy na nią miejsca aby wybrać najlepszą dla nas sofę z funkcją spania. Warto zapytać o to naszego sprzedawcę na pewno przybliży nam dostępne aktualnie rozwiązania