Filtruj według

Marka

Cena

  • 96,00 zł - 1 342,00 zł

Materiał

Wysokość siedziska

Kolor

Krzesła tapicerowane

Krzesła tapicerowane

krzesła tapicerowane to od dawna jedne z najbardziej poszukiwanych modeli. Lubimy kiedy gdy siedzimy gdy jest nam miękko, lubimy gdy oparcie jest miękkie pokryte tkaniną lub skórą.

Krzesła tapicerowane są nie tylko wygodne ale też bardzo eleganckie.

Krzesła tapicerowane w naszej ofercie możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza z nich to krzesła tapicerowane wykonywane na indywidualne zamówienie. Druga grupa to krzesła tapicerowane dostępne od ręki.

Jest 136 produktów.

Pokazano 1-72 z 136 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-72 z 136 pozycji

Czym różnią się krzesła tapicerowane dostępne od ręki od krzeseł tapicerowanych na zamówienie?

Krzesła tapicerowane dostępne od ręki to krzesła wykonywane seryjnie. Mają określoną ograniczoną kolorystykę, ale za to kupując takie krzesło przysługuje prawo zwrotu. Pomimo ograniczonej liczby kolorów łatwo jest znaleźć odpowiedni, ponieważ z  reguły dostępne są w najmodniejszych kolorach, takich których szukają klienci.

Krzesła te mają piękne wzornictwo, są wzory z prostym oparcie im krzesła tapicerowane z podłokietnikami. Krzesła te mogą mieć nogi drewniane lub metalowe np: nogi złote, nogi srebrne lub chrom. Nie mamy jednak możliwości zmiany rozmiarów czy modyfikacji wzorów.

Krzesła tapicerowane wykonywane na indywidualne zamówienie, to krzesła w których klient ma możliwość wprowadzenia licznych modyfikacji. Możliwe są też sytuacje wykonania krzesła według wzoru klienta. 

W naszej ofercie najwięcej takich krzeseł to krzesła tapicerowane chesterfield.

W przypadku takich krzeseł tapicerowanych klient ma możliwość wybrania tapicerki ze względu na kolor, strukturę, czy właściwości. Nasi klienci otrzymują próbki tkanin (velvety, welury, plusze, flocki i inne) lub skór  do domu gdzie wybierają tkaniny, które wizualnie im najbardziej odpowiadają. 

Wówczas jeśli klient jest zainteresowany informujemy klienta o właściwościach jakie posiadają wybrane tkaniny. Dla naszych klientów najważniejsze cechy to cleanaboo, łatwe czyszczenie, hydrofobowość czyli utrudnione wchłanianie płynów, trudno palność. 

Coraz częściej klienci pytają o tkaniny o zwiększonej odporności na uszkodzenia spowodowane przez zwierzęta wówczas doradzamy nie tylko tkaniny z odpowiednim certyfikatem, ale też takie, które pod tym kątem chwalą klienci.

Krzesła tapicerowane na zamówienie dają możliwość wprowadzania zmian w zależności od modelu do wymiarów, dodatkowych pinezek tapicerskich, kształtu i koloru nóg, rodzaju guzików, oraz dają możliwość zamontowania na oparciu kołatek. 

Krzesła tapicerowane z kołatką wyglądają wyjątkowo elegancko i ekskluzywnie.

Które krzesła tapicerowane wybrać?

Krzesła na zamówienie mają dłuższy czas realizacji, jest on zależny od modelu. Niektóre z zamówionych krzeseł tapicerowanych są wykonywane na zamówienie inne po prostu mogą być sprowadza na twoje życzenie. 

Jeśli decydujesz się na krzesła, które są aktualnie na stanie możesz mieć je szybko u siebie w domu i cieszyć się gotowym efektem. Kupując takie meble masz również prawo zwrotu, gdyby z jakiegokolwiek powodu nie spełniły twoich oczekiwań.

Krzesła produkowane seryjnie są bardziej powtarzalne ale dzięki temu mają korzystniejszą cenę. Często do takich krzeseł należą produkty projektowane przez znanych projektantów, lub są to krzesła tapicerowane inspirowane projektami należącymi do światowego designu.

Wśród krzeseł tapicerowanych możemy znaleźć modele należące do różnych stylów:

krzesła tapicerowane glamour
krzesła tapicerowane klasyczne
krzesła tapicerowane loft
krzesła tapicerowane pop art
krzesła tapicerowane fusion