Filtruj według

Cena

  • 121,00 zł - 487,00 zł

Materiał

Kolor

Stołki

Kiedy myślimy o stołkach, w tym też stołkach barowych, zazwyczaj wyobrażamy sobie w kuchni, ustawione wzdłuż blatu lub wyspy kuchennej. Stołki idealnie nadają się do domu, ponieważ są niezwykle wszechstronne, mogą być używane w wielu różnych miejscach.

Stołki metalowe

Przeprowadzasz się do nowego domu i szukasz stylowych metalowych stołków? Dla większości ludzi to kuchnia jest sercem każdego domu, przyciągając do siebie magiczną siłą. Jeżeli tak jest i w Twoim przypadku i chcesz mieć pewność, że zawsze będziesz mieć odpowiednią ilość miejsc siedzących, koniecznie wybierz nasze stołki metalowe. Wyposażasz swój bar lub pub? Nasze nowoczesne stołki metalowe świetnie się do tego nadają. 

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Stołki z tworzywa sztucznego

Trwałe stołki z tworzywa sztucznego wyglądają zachęcająco i stylowo wszędzie tam, gdzie są używane. Plastikowe stołki chętnie wybierane są do kawiarni i bistro, ponieważ są łatwe w użytkowaniu, w utrzymaniu w czystości, bardzo często odporne na warunki atmosferyczne oraz lekkie.

Stołki drewniane

Może wydawać się trudnym zadaniem, aby znaleźć stołek barowy, który jest wygodny, ale jednocześnie podkreśla styl Twojej przestrzeni. Jeżeli lubujesz się we współczesnych schematach projektowych, nasze nowoczesne drewniane stołki mogą być idealnym rozwiązaniem.