Filtruj według

Kategorie

Cena

  • 0,00 zł - 13 862,00 zł

Szerokość

Długość

Materiał

Kolor

Narożniki chesterfield

Sercem każdego salonu jest strefa wypoczynkowa. Sofa, fotele czy narożnik chesterfield to idealne rozwiązanie, aby stworzyć miejsce do codziennego wypoczynku.

Ponadto narożniki chesterfield tak jak wszystkie meble w tym stylu wyglądają bardzo luksusowo i elegancko.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Dopełnieniem zestawu wypoczynkowego w skład którego wchodzi narożnik chesterfield mogą być fotele chesterfield, pufy chesterfield czy ławeczki pikowane w stylu chesterfield.

Ponieważ salon to miejsce w którym przyjmujemy gości, warto aby wyglądał pięknie i był wizytówką domu. Ponieważ narożnik chesterfield nie tylko jest wygodny ale też wygląda bardzo elegancko dlatego jest doskonałym wyborem do naszego salonu.

Jaki narożnik chesterfield wybrać w skórze czy w welwecie?

Skóra naturalna jest najstarszym materiałem tapicerskim. Jest bardzo elegancka i trwała. łatwo ją utrzymać w czystości. Skóra ponadto ma doskonałe właściwości regulowania wilgotności. Skóra naturalna jest zalecana dla osób z alergią.

Na rynku jest bardzo dużo tkanin, są tak piękne, że trudno wybrać tą najlepszą. Tkaniny w naszej ofercie pochodzą z pewnych źródeł dlatego możemy przekazać naszym klientom informację o właściwościach wybranej tkaniny.

Tkaniny posiadają zabezpieczenia pozwalające w prosty sposób utrzymanie ich w czystości. Ponadto są tkaniny trudnopalne i takie, które mają zwiększoną odporność na pazurki naszych domowych zwierząt

Co charakteryzuje narożnik chesterfield?

Narożniki chesterfield posiadają bardzo charakterystyczne dla mebli w tym stylu, głębokie pikowanie. Standardowo pikowanie wykończone jest guzikiem tapicerowanym tą samą tapicerką co nasz narożnik.

Czy narożnik chesterfield może mieć guziki w kontrastującym kolorze?

Jeżeli narożnik chesterfield wykonywany jest na twoje indywidualne zamówienie to guziki mogą być tapicerowane dowolną tkaniną z naszej oferty. Guziki mogą być zastąpione innymi guzikami w bardziej nietypowym kształcie.

Miłośnicy stylu glamour chętnie sięgają po meble w stylu chesterfield. Narożnik chesterfield glamour może zamiast klasycznych guzików posiadać guziki kryształowe lub kryształki Swarovskieo, które pięknie rozpraszają światło i dodają blasku meblom.

Na stronie jest narożnik chesterfield lewostronny, a ja potrzebuje prawostronny?

Ponieważ meble chesterfield w tym narożniki chesterfield wykonywane są na indywidualne zamówienie dlatego to ty decydujesz, która strona narożnika ma być dłuższa,  a która krótsza.

Czy narożniki Chesterfield mogą mieć funkcję spania i pojemnik?

Oczywiście narożnik chesterfield może posiadać funkcję spania i pojemnik. Wszystko zależy do wielkości i modelu narożnika. Przy większości modeli możemy zamontować funkcję spania i w pozostałej części wykonać pojemnik na pościel lub inne przedmioty.

Rodzaje funkcji spania są różne w zależności od  modelu narożnika chesterfield i preferencji klienta: Funkcja spania do spania codziennego, funkcja spania wózkowa, funkcja spania belgijska i funkcja spania “delfin”