Rabat od pierwszego zamówienia

Przy złożeniu zamówienia przez e-mail'a, zamiast strony internetowej, można otrzymać 1% rabatu wartości mebli, bez względu na ilość i cenę. Wystarczy, że składając zamówienie napiszą Państwo KOCHAMDESIGN w e-mailu.

Rabat przy składaniu większej ilości sztuk

Przy składaniu zamówienia na większą ilość mebli, rabat wyceniany jest indywidualnie, w zależności od modelu i ilości mebli. W celu podania rabatu, proszę o podanie dokładnego modelu, koloru oraz ilości.

MOOSEE, RICHMOND, JiM -10% KOD RABATOWY 10 RABAT

Przy składaniu zamówienia, wartość produktu/ów musi być większa niż 350,00 zł brutto, nie wliczając kosztu dostawy (Zamówienie bez dostawy).

Darmowa dostawa

Koszt dostawy wynosi 0 zł przy płatności przelewem tradycyjnym i/lub przy płatności za pobraniem. Do części ofert koszt dostawy jest bezpłatny wyłącznie przy płatności przelewem.

Rabat przy stałej współpracy

Firmy odsprzedające nasze meble, architekci, projektanci wnętrz, przy stałej współpracy za naszą firmą, na część mebli mogą otrzymać stały rabat. W celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt.

Łączenie rabatów

Rabaty nie łączą się, chyba że formuła danej promocji przewiduje inaczej. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się ze Sklepem.