Filtruj według

Kategorie

Cena

  • 0,00 zł - 2 845,00 zł

Materiał

Marka

Kolor

ławeczki i pufy

Pufa chesterfield

Pikowana pufa chesterfield otwiera nam szerokie możliwości, gdyż z łatwością może stać się przedłużeniem sofy czy fotela, stolikiem, dodatkowym siedzeniem lub ulubionym podnóżkiem. 

Pufa chesterfield została wyprodukowana na zamówienie w najczystszej tradycji tapicerskiego rzemiosła. Pufa chesterfield może zostać wyposażona w pojemnik, ułatwiając nam przechowywanie rzeczy.

Ławeczka chesterfield

Pikowana ławeczka chesterfield to pluszowy, welurowy lub skórzany mebel, odnajdujący się nie tylko w salonie, ale również w sypialni czy przedpokoju. Ławeczka chesterfield, poza ozdabianiem wnętrza, przed łóżkiem wspomoże przy codziennym ubieraniu się, a w przedpokoju przy ubieraniu lub ściąganiu butów.

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-50 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-50 z 50 pozycji

Pufa glamour

Pufa glamour, oparta o błyszczącą podstawę w kolorze złota lub srebra, sprytnie łączy się ze stylami Ludwika XV i Ludwika XVI. Kolekcja puf glamour ujawnia detale ze stylu barokowego i rokoko i akcenty nowoczesnego wzornictwa.

Ławeczka glamour

Ławeczka w stylu glamour cechuje przepych, w połączeniu z angielskim stylem chesterfield, pokazuje najwyższą formę elegancji. Sekret tkwi w tapicerowanym siedzisku, spośród wielu modeli to u nas możesz wybrać najlepszą pikowaną ławeczkę.