Filtruj według

Cena

  • 756,00 zł - 1 086,00 zł

Projekt

Długość

Wysokość

Wysokość siedziska

Kolor

Hokery / Stołki barowe chesterfield

Hokery/stołki barowe chesterfield

Styl Chesterfield przywędrował do nas z Anglii i jest ściśle związany z klasycznym stylem angielski. Wszystko zaczęło się co prawda od foteli i sof chesterfield, ale stylistyka przeszła również na pomniejsze elementy wyposażenia wnętrz w tym na stołki barowe chesterfield.

Nie tylko w pubach czy barach, ale też w otwartych kuchniach korzystamy z hokerów czyli w tym przypadku wysokich stołków chesterfield.

We wnętrzu w którym dominuje styl angielski, którego główną cechą charakterystyczną jest głębokie pikowanie na oparciach podłokietnikach czy siedziskach, aż prosi się aby wykorzystać ten sam element.

Stołki barowe Chesterfield to obecnie popularna wersja dostępnych hokerów. Aby wnętrze było spójne warto pomyśleć o pasującym do całości wizerunku hokera chesterfield.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Czy hokery chesterfield wyglądają zawsze tak samo?

Nie w naszej ofercie jest wiele modeli które nie tylko różnią się wysokością, rozmiarem ale też wyglądem. Hokery Chesterfield mogą mieć bardzo różniące się miedzy sobą kształty. Wspólnym mianownikiem stołków barowych chesterfield jest charakterystyczne dla stylu pikowanie w romby.

Pomimo dostępnych wiele modeli klienci mają możliwość wprowadzania modyfikacji w określone wzory i  takich modyfikacji, które nie wpłyną na bezpieczeństwo użytkującego.

Czy hokery chesterfield można wykonać na zamówienie?

Nasze hokery chesterfield możemy wykonać w prawie każdym kolorze. Posiadamy dostęp do wielu wysokojakościowych tkanin, bo tylko takie używane są przy produkcji hokerów chesterfield.

Na co mamy wpływ jeśli zamawiamy stołki barowe chesterfield?

Tkanina, którą wybierzemy może posiadać również dodatkowe właściwości jak np.:  zostać wykonana w technice ułatwiającej czyszczenie zabrudzeń, trudno palność, czy zwiększoną odporność na zwierzęta.

Nasze hokery chesterfield ponadto mogą zostać wzbogacone o taśmę pinezkową lub pinezki nabijane osobną. 

Ważną informacją może być fakt, że klasyczne guziki, które w chesterfieldach z reguły pokryte są tą samą tkaniną co pozostała część mebla, możemy zastąpić guzikami kryształowymi, bądź kryształkami Swarovskiego.

Hokery Chesterfield z kryształkami wybierane są z reguły przez miłośników stylu glamour i doskonale odnajdują się we wnętrzach w tym stylu.

Jako element dekoracyjny można wykorzystać również kołatki. Oprócz tego że bardzo elegancko wyglądają ułatwiają one też przenoszenie mebla w związku z tym stołek barowy chesterfield z kołatką to zdecydowanie dobre rozwiązanie.

Dzięki tak wielu modyfikacją możemy stworzyć mocno spersonalizowany hoker chesterfield. Taki jakiego nie zobaczymy nigdzie indziej.