• Stołek inspirowany projektem Ghost 46
  • Stołek inspirowany projektem Ghost 46
  • Stołek inspirowany projektem Ghost 46
  • Stołek inspirowany projektem Ghost 46

Stołek Inspirowany Projektem Ghost 46

219,00 zł
Kolor

Instrukcja użytkowania
Instrukcja użytkowania
Drukuj
Drukuj
Kontakt
Kontakt
Transport
Transport

Stołek przezroczysty, zainspirowany stylem Ghost, to nie tylko mebel, ale prawdziwe arcydzieło designu, które wnosi do przestrzeni niezwykłą estetykę i funkcjonalność.

Oto kilka zalet tego unikalnego stołka:

  • Elegancja i Styl: Stołek transparentny w stylu Ghost emanuje elegancją i stylem. Jego minimalistyczna forma, połączona z przeźroczystym materiałem, nadaje mu lekkości, sprawiając, że staje się on nie tylko meblem, ale także elementem dekoracyjnym, który podkreśla nowoczesność i wysoki standard.
  • Przeźroczystość i Uniwersalność: Dzięki swojej przezroczystej konstrukcji stołek doskonale komponuje się z różnymi rodzajami wnętrz. Jest uniwersalny i pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Jego transparentność pozwala na harmonijne łączenie z otoczeniem, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób poszukujących mebla, który wprowadzi do pomieszczenia lekkość i przestrzeń.
  • Wszechstronność Wysokości: Dostępność stołka w dwóch różnych wysokościach (standardowej oraz wersji barowej o 66 cm i 75 cm) czyni go wszechstronnym i łatwo dostosowywalnym do różnych potrzeb użytkowników. Może być wykorzystywany zarówno przy tradycyjnym stole, jak i przy wysokim barze czy wyspie kuchennej, co sprawia, że jest on praktycznym elementem każdego wnętrza.
  • Wysoka Jakość Materiałów: Stołek został wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość i odporność na uszkodzenia. Solidna konstrukcja przekłada się na stabilność mebla, co sprawia, że można cieszyć się nim przez długi czas.
  • Łatwość Utrzymania W Czystości: Przeźroczysty stołek nie tylko zachwyca wyglądem, ale także jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Materiał, z którego został wykonany, umożliwia szybkie i efektywne czyszczenie, co jest istotne zwłaszcza w przypadku mebli użytkowanych codziennie.
  • Nowoczesność i Unikalność: Stołek transparentny inspirowany stylem Ghost jest wyrazem nowoczesności i unikalności. Wyróżnia się spośród innych mebli, stanowiąc nie tylko praktyczne siedzisko, ale również element, który dodaje pomieszczeniu indywidualnego charakteru.

Przezroczysty stołek przezroczysty inspirowany stylem Ghost to nie tylko mebel, ale prawdziwe dzieło sztuki, które łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i unikalny design.

Idealny dla tych, którzy cenią sobie estetykę i poszukują wyjątkowych rozwiązań do swoich przestrzeni mieszkalnych.

Stołek nie jest kopią jest tylko luźną inspiracją

IGO
22 szt.
Dostępność
  • Dostępny. Pytania? Tel. 669 30 30 40

Opis

Szerokość
39 cm
Szerokość siedziska
30 cm
Wysokość
46 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
39 cm
Projekt
Inspirowany projektem Philippa Starcka
Materiał
Tworzywo sztuczne

Rozmiary

Zobacz także